Новини компанії
 

Новини компанії

Останні новини з меблевого ринку України і світу, про знижки і акції, нові досягнення компанії Мілліні Україна.

Диван Millini Tower Corner - комфорт та унікальна система розкладки

Шукаєте диван, який відповідатиме всім вашим потребам? Диван Millini Tower Corner - це те, що ви шукаєте! Цей диван на ніжках поєднує в собі комфорт і стильний дизайн, який підійде до будь-якого інтер'єру.

Читати далі

Надійні безпружинні матраци

Безпружинні матраци мають такий самий ортопедичний ефект як і мультипружинні - адже основа якісних матраців виконується з щільної монопіни яка здатна утримувати постійні навантаження. В мультипружинних матрацах цю функцію виконує блок T-Point. Через те що правильна монопіна, на відміну від мультипружинного блоку є значно жорсткішою, то поверхневі настили виконуються з пом'якшених чи латексованих ортопін.

Читати далі

Новинка! Ліжко Сонікс

Нове ліжко - нові емоції. Це перше ліжко яке компанія Millini Reto поставила у виробництва після 24 лютого 2022 року.

Читати далі

Виробництво Мілліні

Один з найгарячіших фронтів пролягав через Чернігів, де знаходиться меблевий підрозділ компанії Millini. Там згоріло все, окрім віри в Перемогу України! Україна переможе. Ми переможемо!

Читати далі

Ми пишаємося своїм виробництвом

Кожен день співробітники компанії Millini приступають до роботи щоб зробити мрію для сотень і тисяч наших покупців! Ми створили сучасне, високоточне, комп'ютеризоване виробництво ортопедичних матраців найвищого рівня.

Читати далі
Показано з 1 по 5 із 9 (всього сторінок: 2)

@Instagram