Гарантія на матраци, ліжка, дивани і текстиль від компанії Millini
 

Гарантія на продукцію від компанії Millini

Висока якість - головне правило компанії Millini. Це обумовлено дотриманням всіх правил технологічного циклу виробництва - від формування пін і загартування пружин до упаковки виробів в плівку. Всі етапи виробництва контролюються системою відеоспостереження і будь-яка помилка співробітника буде помічена.
  • Повна гарантія на матраци Millini - 5 років. Однак термін служби наших виробів становить понад 10 років. Ми не пропонуємо Вам 20, 30, 50 років гарантії бо розуміємо, що, згідно здоровому глузду і банальним правилам гігіенти, матрац потрібно змінювати кожні 10-12 років.
  • Гарантія на ліжка і дивани Millini - 24 місяці. Як показує наш досвід частка повернення або ремонту продукції Millini через заводський брак складає менше 1%. Це один з найнижчих показників в Україні, що говорить про високу якість виробів.
  • Гарантія на текстильні вироби Millini - 18 місяців.
  • Сервісне обслуговування. Якщо у Вас виникли питання про якість нашої продукції, звертайтесь за телефоном гарячої лінії (044) 229-29-02 або напишіть листа з фотографією виробу на електронну адресу info@millini.com.ua. Заяви розглядаються близько 3 робочих днів, після чого наш фахівець відповість на Ваше питання і вирішить проблему.