Даринок
 

Даринок

Millini Reto – група підприємств в Україні та світі, що залучені до виробництва досконалих ортопедичних і анатомічних матраців, ліжок, диванів, крісел, аксесуарів для відпочинку.

Ми з особливою увагою ставимося до якості і дизайну наших виробів. Унікальна конструкція виробів гарантує довгий термін експлуатації.

Матраци Millini виготовлені на основі ортопедичних пін компанії Orso Foam (Italy) – вони ідеально підлаштовуються під природні форми людини і мають яскраво виражений ортопедичний ефект. Мультипружинні матраци створені на базі запатентованого незалежного блоку T-Point (максимально комфортного і надійного). Ідеальний підбір матраців під індивідуальні потреби забезпечать кваліфіковані менеджери салону Мілліні в ТЦ Даринок. 

Ліжка Millini виготовлені з натуральної деревини, надміцних сталевих каркасів і надійних підйомних механізмів. Серед додаткових переваг: зйомні чохли, легке і зйомне дно для легкості прибирання.

Унікальний дизайн і надійна конструкція – це головна візитівка наших диванів. Серед наших клієнтів сотні дизайнерів, які комплектують свої об’єкти тільки диванами Millini і відзначають якість, преміальність, продуманий конструктив. 

Завітайте в фірмовий дизайнерський шоу-рум Millini в ТЦ Даринок і отримайте точний підбір товару, приємну консультацію і задоволення від користування справжнім європейським продуктом.