АКЦИЯ: Дарите счастье любимым

Скоро весна! Скоро тепло! А просто зараз даруйте максимум щастя своїм коханим. 


Правила участі в акції:
Беріть 2 невід’ємні частини і отримуйте супер знижки: купуючи двоспальне ліжко з матрацем, Ви отримаєте 5% знижки на ліжко, 12% знижки на матрац і підматрацник у подарунок! Також у Вас є можливість купити будь-який інший матрац Мілліні зі знижкою 20%, або дитячу подушку зі знижкою 25%. 30% знижки на топпер (додатковий матрац) при купівлі будь-якого дивану Мілліні. Максимально зручно і ортопедично.

Також Ви маєте можливість придбати моделі матраців Optimum, Base MAX та дивани Тор та Файні Міні зі знижкою 5%. Моделі матраців Softica, Comfortado Max, Power зі знижкою 7%. На моделі матраців Anatomica, Feelbee, Base Plus діє знижка 10%. На моделі Megasoft, Elios Lux, Titan знижка 15%. Не плюсується з іншими акціями.

Покупцям які нададуть найцікавіші фото свого інтер’єру з ліжком або диваном Мілліні – отримають у подарунок 2 подушки!

Відпочивайте, кохайте, насолоджуйтеся! Millini – завжди здоровий відпочинок.

Акція триває з 08.02.2021 до 28.02.2021 на території України, окрім тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей та АР Крим. Подробиці акції на сайті millini.com.ua, або у Вашого персонального менеджера. Компанія Мілліні Рето залишає за собою право змінити умови та терміни проведення акції.