Про компанію Millini Reto / Millini Reto в Україні
 

Про компанію Millini Reto в Україні

Бренд Millini Reto об'єднує ряд високотехнологічних підприємств з виготовлення матраців, меблів, фурнітури. Ми активно впроваджуємо інновації ортопедичної лінійки, розробляємо надійну конструкцію меблів, слідкуємо за екологічністю продукту. Ми невпинно йдемо вперед разом з Вами.

У фірмових салонах Ви маєте можливість протестувати нашу продукцію: розкласти диван, присісти на нього, з легкістю підняти каркас у ліжку, перевірити надійність кріплень, полежати на матрацах і, можливо, пострибати на них. Ми впевнені у наших виробах! Нам не соромно, бо знаємо що кожен співробітник Millini Reto чесно відповідає за свою ділянку роботи і ті вироби, що їдуть на виставку в магазин ідентичні тим, що прямують додому до наших клієнтів.

Інноваційність

Millini Reto не тільки працює з готовими рішеннями на меблевому ринку, ми маємо власний центр розробок і інновацій. Наші спеціалісти розробили ряд унікальних поєднань технологічних ортопедичних пін, що використовуються у матрацах і диванах Millini. Також ми постійно вдосконалюємо конструкцію наших виробів, щоб Ви могли гордо сказати, що у Вас найкраще. У Вас Millini Reto!

Міжнародна співпраця

Продукт Millini Reto унікальний своєю конструкцією і технологічними картами. Ми консультувалися і переймали досвід у багатьох іноземних меблевих експертів починаючи від ринків закупівлі сировини і механізмів до реалізації готової продукції. Ми змогли налагодити виробничу лінію відповідно до світових стандартів, запустити в роботу високотехнологічне обладнання і структурно організувати все відділи.

Екологічність

Ми любимо деревину! Тому усюди, де можливо, ми її використовуємо. Вона екологічніша, приємніша і надійніша за інші матеріали. В частинах, де конструктивно неможливе використання деревини, ми використовуємо дерев’яні плити ELLESSEBI 3.0 з класом емісії Е0,7 (кількість виділення формальдегіду нижча за прийняті норми) і сталь.

Матеріали

Всі ортопедичні піни Millini Reto виготовляються на заводах групи ORSOFOAM згідно чіткої технологічної карти.  Ми використовуємо в’язкоеластичні, ортопедичні, високощільні піни – ArmForm, UltraForm, CoForm, MemoSoft. Мультипружинний блок T-Point – особлива розробка наших спеціалістів. Вони закручені у спеціальну форму щоб з часом не скрипіти і мають мінімальне відхилення товщини сталі. Для серії матраців екстра використовується пружина з більшою товщиною сталі. Кожна частина пружинного блоку є особливою за своєю жорсткістю. Мультипружинний блок T-Point – мультизональний.

Латексований кокос – волокна кокосу цілковито просочені латексною емульсією і поєднані нею між собою. З часом такі плити не розвалюються на окремі волокна і чудово тримають форму.

Бренд

Millini Reto - творимо майбутнє! Робимо його комфортним!